Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Aspekty ovlivňující oblíbenost

Oblíbenost diskotéky je přímo úměrná s její návštěvností. Je tedy potřeba o každého návštěvníka pečovat, protože bude-li šťastný on, je i majitel klubu. Šťastný návštěvník zůstává déle, více utratí a hlavně opět se vrátí. K zvyšování oblíbenosti je potřeba se postarat o hrající hudbu, dostatek nápojů a klidné prostředí. K dispozici je i malý fígl v možnosti zahrát konkrétnímu návštěvníkovi následující skladbu.

Udržování pořádku

Podstatnou součástí dobře prosperujícího klubu je udržení vysokého standartu. Nikdo není zvědaví na agresivní opilé návštěvníky. K eliminaci podobných jedinců ve hře slouží vyhazovač. Ve chvíli, kdy se někdo má tendenci prát či s nadměrné společenské únavy mu začíná být špatně, není na co čekat. Nachází-li se takovýto jedinec v zorném poli vyhazovače, tak jej vyhodí z klubu automaticky. Avšak nachází-li se právě v odlehlejším koutě, je potřeba vyhazovače na tohoto návštěvníka upozornit.

Celebrita v klubu

Pozvat do svého klubu nějakou tu celebritu není nikdy na škodu. Její přítomnost přiláká spoustu zvědavců a navíc hra umožňuje se s celebritou i spřátelit. K tomu je potřeba danou celebritu do klubu nalákat hned desetkrát. Avšak ve chvíli, kdy se stává vaším přítelem, to stojí za to. Při své každé další návštěvě nikdy nedorazí s prázdnou a získané bonusy vždy potěší.

Pořádání párty

Každý klub potřebuje k udržení vysokého standartu uspořádat nějakou pořádnou akci. To samé platí i o Goodgame Disco. Jakožto majitel máte možnost naplánovat a zorganizovat několik druhů akcí. Příprava každé trvá jinak dlouho a to samé platí i o její délce trvání. Během probíhající akce se k nim navíc vztahují různé doplňkové úkoly typu prodat jisté množství nápojů atd.

Kde získat diamanty

Diamanty mají ve hře úlohu prémiové jmeny, jíž si hráči pořizují za reálné finance. Avšak v jistém množství je lze získat i za svou aktivitu. Diamant je součástí odměny při dosažení dalšího kola, oceněním za pravidelnou aktivitu každý sedmý den po nalogování a zkusit lze i štěstí a vytočit si je na kole štěstí.

Snížení DJ bas

Mnoho zdrojů uvádí, že tato volba snížení basů hudební aparatury má vliv na množství prodávaných nápojů. Není tedy od věci dát na toto doporučení a basy snížit.

Interakce s dalšími hráči

Ač do našeho klubu chodí postavy reálných hráčů, během jejich pobytu na diskotéce jsou řízeny umělou inteligencí. Pokud se chceme setkat s dalšími hráči, je potřeba zajít do zvláštní místnosti, tzv. Lounge. Do té se dostaneme kliknutím na ikonu křesla. V Lounge je možné vzájemně komunikovat či si pro inspiraci navzájem navštěvovat své kluby.